Prikazujemo 81–96 od 97 rezultata
Trgovina
Punjač baterija Green Cell 2V/6V/12V(0.6A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
19,00 €
SKU:
ACAGM05
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 7,2W |
| Izlaz | 12V-0.6A, 6V-0.6A, 2V-0.6A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 100mA |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 6V/12V(1A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
19,00 €
SKU:
ACAGM06
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 12W |
| Izlaz | 12V-1A, 6V-1A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 180mA |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 6V/12V(4A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
59,00 €
SKU:
ACAGM07
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21,13 × 8,44 × 4,9 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 48W |
| Izlaz | 12,8V-3A, 12V-4A, 12V-0,9A, 6V-4A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 0,6A |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell, 14.6V, 10A, za LiFePO4 baterije
119,00 €
SKU:
ADCAV02
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17,0 × 9,0 × 5,0 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 146W |
| Izlaz | 14.6V 10A |
| Ulaz | AC 200-240 V 50/60 Hz |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell, 14.6V, 4A, za LiFePO4 baterije
75,00 €
SKU:
ADCAV01
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12,0 × 5,6 × 3,1 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 48W |
| Izlaz | 14.4V-14.8V 4A |
| Ulaz | AC 100-240V~50/60Hz, max 1.5A |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 2.2kVA, 1800W, 12VDC, 220VAC, 80A, MPPT
329,00 €
SKU:
SP-2200
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40,5 × 28,6 × 9,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 1800W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 12VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 3.5kVA, 3500W, 24VDC, 220VAC, 110A, MPPT
575,00 €
SKU:
MPS-3500H
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 47,2 × 29,7 × 12,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 3500W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 3kVA, 2400W, 24VDC, 220VAC, 50A, PWM
359,00 €
SKU:
PS-3K-24
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36,8 × 27,2 × 10,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 2400 W |
| Maks. solarni ulaz | 1200Wp |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 3kVA, 2400W, 24VDC, 220VAC, 60A, MPPT
579,00 €
SKU:
MPS-3K-24
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43,9 × 29,6 × 14,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 2400W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 4.5kVA, 4500W, 24VDC, 220VAC, 150A, MPPT
569,00 €
SKU:
MPS-VX-4.5KW
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40,0 × 25,0 × 8,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 4500W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 4kVA, 3600W, 24VDC, 220VAC, 110A, MPPT
425,00 €
SKU:
SP-4200
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42,3 × 29,0 × 10,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 3600W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 5.5kVA, 5500W, 48VDC, 220VAC, 110A, MPPT
779,00 €
SKU:
MPS-5500HP
| Težina | 10,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 47,2 × 29,7 × 12,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 5500W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 48VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 5kVA, 4000W, 48VDC, 220VAC, 80A, MPPT
850,00 €
SKU:
MPS-5K-48
| Težina | 13,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,8 × 29,5 × 13,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 4000W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 48VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 10A, 12V
41,00 €
SKU:
MT1050-EU
| Težina | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 9,6 × 5,3 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 20A, 12V/24V
76,00 €
SKU:
MT2075-BT
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 18,2 × 5,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, MPPT, 30A, 12V/24V
91,00 €
SKU:
MT3075-BT
| Težina | 1,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,9 × 18,2 × 6,4 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







