Outdoor
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 160L
SKU:
IT-160
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 130 × 53 × 51 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 160 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 25L
SKU:
IT-25
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42,5 × 37,5 × 46 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 25 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 260L
SKU:
IT-260
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 59 × 58 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 260 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 40L
SKU:
IT-40
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57 × 46 × 43 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 40 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 56L
SKU:
IT-56
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 82 × 42 × 41 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 56 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 70L
SKU:
IT-70
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 86,5 × 44,5 × 44 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 70 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 90L
SKU:
IT-90
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 93 × 47 × 47 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 90 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera Dual Lid 90L
SKU:
IT-90 DL
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 93 × 47 × 47 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 90 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
Kajak na napuhavanje Jobe Croft
SKU:
600024001
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 340 × 90 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Gama
SKU:
600024002
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 365 × 95,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Kajak na napuhavanje Jobe Tasman
SKU:
600024003
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 440 × 81,50 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Karabinjeri za uže Jobe Cable Bridle Stainless Hooks 2.4m
SKU:
210017030
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 240 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za Kneeboard Jobe Tow Hook Handle Red
SKU:
211220007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1980 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za skijanje na vodi Jobe Transfer Ski Combo
SKU:
211
29,86 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1800 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Konop za vuču tube Jobe Towrope 2P
SKU:
211922001
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Konop za vuču tube Jobe Watersports Bridle 2P
SKU:
210017031
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 243 cm |
| Proizvođač | Jobe |







