Outdoor
Vodootporna torbica Jobe Gadget Bag
SKU:
420021002
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18 × 9 × 1 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Wakeboard Jobe Jinx Junior Package 128
SKU:
278821008
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Zračna pumpa Jobe 12V
SKU:
410019003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 11,5 × 12,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Zračna pumpa Jobe 230V
SKU:
410019001
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 11,5 × 12,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator (prijenosni hladnjak)
SKU:
EF ZYDBX100-EU
899,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator + GLACIER Battery (prijenosni frižider + baterija)
SKU:
EF ZYDBX100-EU-ZYDBX100EB
1.399,00 €
| Težina | 25,15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow WAVE 2 + battery (prijenosni klima uređaj + baterija)
SKU:
EF ZYDKT210-EU/ZYDKT210-E
1.599,00 €
| Težina | 22,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,8 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 820W |
| Kapacitet | 1500W/5100BTU – hlađenje 1800W / 6100BTU – grijanje |
| Ciklus baterije | 8h (s dodatnom baterijom) |
| Brzina punjenja | 2h (AC punjenje do 100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100/240V, 50/60Hz, 820W maksimalno Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A maksimalno) Solarni punjač – 11-60V, 13A, 400W maksimalno |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| Jamstvo | 2 godine |
EcoFlow WAVE 2 prijenosni klima uređaj
SKU:
EF ZYDKT210-EU
899,00 €
| Težina | 14,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,8 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 820W |
| Kapacitet | 1500W/5100BTU – hlađenje 1800W / 6100BTU – grijanje |
| Ciklus baterije | 8h (s dodatnom baterijom) |
| Brzina punjenja | 2h (AC punjenje do 100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100/240V, 50/60Hz, 820W maksimalno Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A maksimalno) Solarni punjač – 11-60V, 13A, 400W maksimalno |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 2 Baterija
SKU:
EF WAVE3-WAVE2EB-BUNDLE
1.299,00 €
| Težina | 23,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







