Outdoor
Konop za vuču tube za 4 osobe Jobe Towrope 4P
SKU:
211920008
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1676 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za Wakeboard Jobe Prime Wake Combo
SKU:
2113
44,99 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1980 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Neoprenski prsluk za spašavanje Jobe Neoprene Life Vest Women XS-3XL
SKU:
24492200
102,86 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | XS, S, S+, M, M+, L, XL, 2XL, 3XL |
| Boja | Hot Pink, Midnight Blue |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Podvodni skuter Jobe Infinity Seascooter PRO
SKU:
281024010
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 58 × 24 × 13 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Prsluk za pse – Jobe Pet Vest Red XS-XL
SKU:
240017602
49,99 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | XS, S, M, L, XL |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Prsluk za spašavanje Jobe Neoprene Life Vest Men Blue S-3XL
SKU:
244920005
102,86 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | S, M, L, XL, 2XL, 3XL |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Prsluk za spašavanje Jobe Neoprene Vest Men Graphite Grey XS-5XL
SKU:
244922001
112,49 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Prsluk za spašavanje Jobe Universal Life Vest Red – Blue
SKU:
244823
40,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Pumpa za SUP Jobe 12V
SKU:
410020001
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29,50 × 13,50 × 16 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Pumpa za SUP Jobe Ručna
SKU:
480018001
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Skije za vodu Jobe Allegre Combo Ski 59″ i 67″
SKU:
Jobe-Allegre
269,99 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | N/A |
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava, Teal |
| Veličina | 59″, 67″ |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SUP Daska Jobe Aero Leona 10.6 2023
SKU:
486423003
| Težina | 13,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 12 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Lina 10.0
SKU:
486425003
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 305 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Nera 10.6
SKU:
486425004
| Težina | 13,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,30 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Varna 10.6
SKU:
486425007
| Težina | 13,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 335 × 76,20 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
SUP Daska Jobe Aero Yarra 10.6
SKU:
486425009
| Težina | 14,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 81,28 × 15 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







