Prikazujemo 417–432 od 539 rezultata
Trgovina
Baterija Exide Equipment (Flooded) 12V 80Ah ET550
175,00 €
SKU:
ET550
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 80 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 25Ah ES290
149,00 €
SKU:
ES290
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16 × 17 × 12 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 25 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 40Ah ES450
199,00 €
SKU:
ES450
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 17 × 17 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 40 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 56Ah ES650
249,00 €
SKU:
ES650
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 56 Ah |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
182,00 €
SKU:
AGM25
| Težina | 21,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,7 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 80Ah, VRLA, bez održavanja
185,00 €
SKU:
AGM57
| Težina | 22,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 22,8 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 90Ah, VRLA, bez održavanja
204,00 €
SKU:
AGM29
| Težina | 26,50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 22,4 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 90Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 100Ah, 1280Wh
579,00 €
SKU:
CAV05
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,9 × 17,2 × 21,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 20Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 125Ah, 1600Wh
699,00 €
SKU:
CAV13
| Težina | 12,72 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,9 × 17,2 × 21,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 125Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 172Ah, 2202Wh
1.459,00 €
SKU:
CAV03
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,0 × 37,0 × 15,0 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 172Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 200Ah, 2560Wh
1.189,00 €
SKU:
CAV04S
| Težina | 18,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 38,5 × 19,5 × 25,5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 80Ah, 960Wh
499,00 €
SKU:
CAV12
| Težina | 10,38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,8 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 3500 ciklusa
739,00 €
SKU:
S12-100LFP
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >3500 pri 100% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
699,00 €
SKU:
R12-100LFP
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 135Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
859,00 €
SKU:
R12-135LFP
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1620Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 135Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
919,00 €
SKU:
S12-135LFP
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1620Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







