Prikazujemo 449–464 od 539 rezultata
Trgovina
Baterija Rolls 36V, 65Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
1.099,00 €
SKU:
R36-65LFP
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 2340Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 100Ah, LiFePO4, Buetooth, BMS, 6000 ciklusa
2.199,00 €
SKU:
S48-100LFP-ESS
| Težina | 50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 48 × 17 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 4800Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 105Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
2.199,00 €
SKU:
R48-105LFP
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 5040Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 105Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
2.199,00 €
SKU:
R48-105EV-LFP-A
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 32 × 25 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 5040Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 105Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
2.199,00 €
SKU:
R48-105EV-LFP-B
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 25 × 26 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 5040Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 32Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
839,00 €
SKU:
R48-32LFP
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 18 × 27 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1536Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 48V, 35Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
899,00 €
SKU:
R48-35LFP
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 18 × 27 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1680Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
199,00 €
SKU:
JM-12-100
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
399,00 €
SKU:
JM-12-150
| Težina | 42,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,0 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
409,00 €
SKU:
JM-12-200
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Ecowatt LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, LCD, Integrirani Smart BMS
489,00 €
SKU:
ECO-12-100
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
209,00 €
SKU:
JDG-12-100
| Težina | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
309,00 €
SKU:
JDG-12-150
| Težina | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
419,00 €
SKU:
JDG-12-200
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
669,00 €
SKU:
UBL-12-100
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
659,00 €
SKU:
ULS-12-100
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







