Prikazujemo 481–496 od 539 rezultata
Trgovina
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
249,00 €
SKU:
JPC-12-100
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 150Ah, 1800Wh, Deep-Cycle
359,00 €
SKU:
JPC-12-150
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,0 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1800Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
459,00 €
SKU:
JPC-12-200
| Težina | 61,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Varta Professional Starter (105Ah, 820 055 080)
184,00 €
SKU:
820055080
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Varta Professional Starter (52Ah, 930 052 047)
99,00 €
SKU:
930052047
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 52Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 470A |
Baterija Varta Professional Starter (60Ah, 930 060 054)
119,00 €
SKU:
930060054
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 60Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 540A |
Baterija Varta Professional Starter (74Ah, 930 074 068)
139,00 €
SKU:
930074068
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 74Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 680A |
Baterija Varta Professional Starter (95Ah, 930 095 080)
184,00 €
SKU:
930095080
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 95Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
EcoFlow 110W Prijenosni Solarni Panel
179,00 €
SKU:
EF SOLAR110W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 158 × 52 × 2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 110 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 160W Prijenosni Solarni Panel
249,00 €
SKU:
EF SOLAR160W
| Težina | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 157 × 68 × 2,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 160 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Delta 2
799,00 €
SKU:
EF ZMR330-EU
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 21,1 × 28,1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 1800 W |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 50 min (0-80%) |
| Ulazi | AC punjač – 1200W Solarni punjač – 500W maksimalno, 11-60V, 15A Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – ukupno 1800 W (udar 2700 W) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 2 Max
2.099,00 €
SKU:
EF DELTA2MAX-EU
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,7 × 24,2 × 30,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 2400W, X-Boost 3100W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2048Wh |
| Brzina punjenja | 53 min (80%) |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Ulazi | AC: X-stream Fast Charge 2300W, 10A XT60: 11-60V, 15A, jedan konektor 500W; dva konektora 1000W |
| Izlazi | 4xAC: 2400W ukupno (udarna snaga 4800W) 2xUSB-A: 5V, 2.4A, 12W Max 2xUSB-A Fast charge izlazi: 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 15A, 18W Max 2xUSB-C: 5/9/12/15/20V, 5A, 100W Max 2xDC5521: 12.6V, 3A, 38W Max |
| Bluetooth | Da |
| Wi-Fi | Da |
| UPS | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







