Prikazujemo 513–528 od 539 rezultata
Trgovina
EcoFlow Stream – Plug & Play Solarna Elektrana
| Model | STREAM Basic Set (3.84kWh), STREAM Standard Set, STREAM Basic Set (1040 Wp), STREAM Ultra Set (2080 Wp), STREAM Advanced Set (2080 Wp), STREAM Premium Set (2980 Wp) |
|---|---|
| Istaknuta obavijest | NOVO |
EcoFlow WAVE 2 + battery (prijenosni klima uređaj + baterija)
SKU:
EF ZYDKT210-EU/ZYDKT210-E
1.599,00 €
| Težina | 22,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,8 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 820W |
| Kapacitet | 1500W/5100BTU – hlađenje 1800W / 6100BTU – grijanje |
| Ciklus baterije | 8h (s dodatnom baterijom) |
| Brzina punjenja | 2h (AC punjenje do 100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100/240V, 50/60Hz, 820W maksimalno Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A maksimalno) Solarni punjač – 11-60V, 13A, 400W maksimalno |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| Jamstvo | 2 godine |
EcoFlow WAVE 2 prijenosni klima uređaj
SKU:
EF ZYDKT210-EU
899,00 €
| Težina | 14,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,8 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 820W |
| Kapacitet | 1500W/5100BTU – hlađenje 1800W / 6100BTU – grijanje |
| Ciklus baterije | 8h (s dodatnom baterijom) |
| Brzina punjenja | 2h (AC punjenje do 100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100/240V, 50/60Hz, 820W maksimalno Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A maksimalno) Solarni punjač – 11-60V, 13A, 400W maksimalno |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Wave 3 Prijenosna Klima + Wave 2 Baterija
SKU:
EF WAVE3-WAVE2EB-BUNDLE
1.299,00 €
| Težina | 23,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,9 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Green Cell Power Auto-inverter 12V na 230V 300W/600W – čisti sinusni val
SKU:
INV05DE
89,00 €
| Težina | 0,836 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20,1 × 10,9 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Šifra proizvoda | INV05DE |
| Zaštita od pregrijavanja | Da |
| Zaštita od prenapona | Da |
| Ulazni napon | 12V DC |
| Izlazni napon | 230 V AC |
| Izlazna frekvencija | 50 Hz |
| Oblik izlaznog napona | Čista sinusoida |
| Iskoristiva snaga (kontinuirano) | 300 W |
| Trenutna snaga (impulsivna) | 600 W |
| Učinkovitost | 85% |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
Green Cell Power Auto-inverter 12V na 230V 500W/1000W – čisti sinusni val
SKU:
INVGC12P500LCD
139,00 €
| Težina | 0,98 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20,9 × 10,4 × 5,7 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Šifra proizvoda | INVGC12P500LCD |
| Zaštita od pregrijavanja | Da |
| Zaštita od prenapona | Da |
| Ulazni napon | 12V DC |
| Izlazni napon | 230 V AC |
| Izlazna frekvencija | 50 Hz |
| Oblik izlaznog napona | Čista sinusoida |
| Iskoristiva snaga (kontinuirano) | 500 W |
| Trenutna snaga (impulsivna) | 1000 W |
| Učinkovitost | 88% |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
Green Cell Power Auto-inverter 24V na 230V 2000W/4000W – čisti sinusni val
SKU:
INV20
229,00 €
| Težina | 4,65 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,1 × 20,9 × 9,3 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Šifra proizvoda | INV20 |
| Zaštita od pregrijavanja | Da |
| Zaštita od prenapona | Da |
| Ulazni napon | 24V DC |
| Izlazni napon | 230 V AC |
| Izlazna frekvencija | 50 Hz |
| Oblik izlaznog napona | Čista sinusoida |
| Iskoristiva snaga (kontinuirano) | 2000 W |
| Trenutna snaga (impulsivna) | 4000 W |
| Učinkovitost | 85% |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
Punjač baterija Green Cell 2V/6V/12V(0.6A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
SKU:
ACAGM05
19,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 7,2W |
| Izlaz | 12V-0.6A, 6V-0.6A, 2V-0.6A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 100mA |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 6V/12V(1A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
SKU:
ACAGM06
19,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 5 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 12W |
| Izlaz | 12V-1A, 6V-1A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 180mA |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell 6V/12V(4A), za AGM, Gel, Olovno kiselinske baterije
SKU:
ACAGM07
59,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21,13 × 8,44 × 4,9 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 48W |
| Izlaz | 12,8V-3A, 12V-4A, 12V-0,9A, 6V-4A |
| Ulaz | 220-240V AC, 50 Hz, 0,6A |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell, 14.6V, 10A, za LiFePO4 baterije
SKU:
ADCAV02
119,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17,0 × 9,0 × 5,0 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 146W |
| Izlaz | 14.6V 10A |
| Ulaz | AC 200-240 V 50/60 Hz |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Punjač baterija Green Cell, 14.6V, 4A, za LiFePO4 baterije
SKU:
ADCAV01
75,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12,0 × 5,6 × 3,1 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Snaga | 48W |
| Izlaz | 14.4V-14.8V 4A |
| Ulaz | AC 100-240V~50/60Hz, max 1.5A |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 1kVA, 800W, 12VDC, 220AC, 50A, PWM
SKU:
PS-1K-12
275,00 €
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,76 × 24,0 × 11,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 800W |
| Maks. solarni ulaz | 600W |
| Faze | monofazni |
| Maks. struja PV | 50A |
| Napon baterije | 12V |
Ultimatron Hibridni Inverter, 2.2kVA, 1800W, 12VDC, 220VAC, 80A, MPPT
SKU:
SP-2200
329,00 €
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40,5 × 28,6 × 9,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 1800W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 12VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 3.5kVA, 3500W, 24VDC, 220VAC, 110A, MPPT
SKU:
MPS-3500H
575,00 €
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 47,2 × 29,7 × 12,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 3500W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 3kVA, 2400W, 24VDC, 220VAC, 50A, PWM
SKU:
PS-3K-24
359,00 €
| Težina | 6,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36,8 × 27,2 × 10,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 2400 W |
| Maks. solarni ulaz | 1200Wp |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 24VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







