Prikazujemo 81–96 od 539 rezultata
Trgovina
ActiveSOL Green XTREME 146W
839,00 €
SKU:
GRX-150B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 78 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 146W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 167W
960,00 €
SKU:
GRX-170B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108 × 78 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 167W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 97W
557,00 €
SKU:
GRX-100B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 53 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 97W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue BIMINI 109W
721,00 €
SKU:
NBB-110B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 111 × 57 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 109W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 143W
949,00 €
SKU:
NBX-150B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 143W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 164W
1.085,00 €
SKU:
NBX-170B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 164W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 96W
630,00 €
SKU:
NBX-100B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 53 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 96W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Aparat za gašenje svih vrsta požara – Firexo 500ml
52,00 €
SKU:
FIREXO500ML
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Firexo |
Automatski uređaj za gašenje požara – Mabo 580ml
156,25 €
SKU:
MABO
| Težina | 1,20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,7 × 11,2 × 9 cm |
| Proizvođač | Flamark |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 110Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-100
| Težina | 30,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30,7 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 110Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 130Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-110
| Težina | 33,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,1 × 17,6 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 130Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 150Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-150
| Težina | 45,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,1 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 150Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-75
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Exide Dual (Flooded) 12V 115Ah ER550
SKU:
ER550
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 115 Ah |
Baterija Exide Dual (Flooded) 12V 80Ah ER350
SKU:
ER350
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 80 Ah |
Baterija Exide Dual (Flooded) 12V 95Ah ER450
SKU:
ER450
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 17 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 95Ah |







