Prikazujemo 33–48 od 539 rezultata
Trgovina
Ratio kabel 3×2.50mm² Extension cord sets (15m, 16A, CEE)
SKU:
2834
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² Extension cord sets (25m, 16A, CEE)
SKU:
2835
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3x4mm² (25m, 25A)
SKU:
2832
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel MP Cordset 3x4mm² (15m, 25A)
SKU:
2836
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel MP Cordset 3x6mm² (15m, 32A)
SKU:
2837
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel MP Cordset 3x6mm² (25m, 32A)
SKU:
2838
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio Outlet stainless steel utičnica (16A, 230V)
SKU:
MP16-230
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio Splitter cord set (0.5m, 16A, CEE)
SKU:
70024
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Victron 185W Rigidni Solarni Panel
SKU:
SPM041851200
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 148,5 × 66,8 × 3 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron 90W Rigidni Solarni Panel
SKU:
SPM040901200
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 78 × 66,8 × 3 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron BlueSmart IP22 (12V, 15A, 230V) Punjač
SKU:
BPC121544002
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron BlueSmart IP65 (12V, 25A) Punjač Akumulatora
SKU:
BPC122531064
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron BlueSmart IP67 (12V, 25A, 230V) Punjač
SKU:
BPC122547006
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,9 × 21,9 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron Phoenix Smart IP43 (12V, 50A)
SKU:
PSC125051095
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,9 × 18 × 10 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron SmallBMS NG
SKU:
BMS400100300
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron Smart BatteryProtect (12/24V, 220A)
SKU:
BPR122022000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6 × 12,3 × 12,1 cm |
| Proizvođač | Victron |







