Prikazujemo 49–64 od 539 rezultata
Trgovina
Victron SmartShunt (500A, 50mV)
SKU:
SHU050150050
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4,6 × 12 × 5,4 cm |
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Solarni panel: 90W, Punjač)
SKU:
Victron-Set-S-Punjač
Konfigurirajte sustav
| Težina | 49 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Solarni panel: 90W)
SKU:
Victron-Set-S
Konfigurirajte sustav
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 130Ah x2, Solarni panel: 185W, Punjač)
SKU:
Victron-Set-M
Konfigurirajte sustav
| Težina | 103 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 165Ah x2, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
SKU:
Victron-Set-L
Konfigurirajte sustav
| Težina | 131 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Victron solarni set za brod (Baterija: 200Ah LFP, Solarni panel: 185W x2, Punjač)
SKU:
Victron-Set-LFP
Konfigurirajte sustav
| Težina | 49 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Victron |
Watersnake Easy Quick Release (brzoskidajuči nosač)
SKU:
55502
170,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Jamstvo (mj) | 24 |
| Proizvođač | Watersnake |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Quest (100”-254cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 014S 100W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Quest (72”-183cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 014S 072W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Quest Instinct (87”-221cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 014S 087W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Terrova (60”-152cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 01S 060W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Terrova (72”-183cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 01S 072W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Terrova (87”-221cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 01S 087W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Baterija Victron AGM 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121084
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 110Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412101084
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17,1 × 22 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 165Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412151084
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 17,2 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 165 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







